Snel reizen tussen Emmen en Hoogeveen met snelbus 127

Emmen en Hoogeveen zijn nauw met elkaar verbonden. Een snelle busverbinding is belangrijk voor scholieren en studenten, werknemers en bezoekers aan beide steden. De bestaande buslijn 27 voldoet niet voor iedereen. Daarom is een nieuwe busverbinding, lijn 127, die beide steden in gemiddeld 40 minuten met elkaar verbindt. 

Non-stop

Lijn 127 start in beide richtingen bij het station. In Hoogeveen stopt de bus o.a. dichtbij het gemeentehuis (Willemskade), TVM/Unigarant (Schutstraat) en Buizerdlaan. Vervolgens rijdt de bus over de A37, N34 en N391 naar Emmen. Daar stopt de bus o.a. aan de Hoenderkam, Greenwise Campus (Van Schaikweg), het ziekenhuis en het station. 

Op werkdagen tijdens spitsuren

De bus rijdt op werkdagen tijdens de spitsuren. Een rit duurt ongeveer 40 minuten. De volledige route en de dienstregeling leest u op de website van qbuzzexterne-link-icoon

Chat met een medewerker