Trouwambtenaren

De gemeente Emmen heeft meerdere trouwambtenaren. In dit overzicht stellen ze zich aan u voor.

Naam Foto E-mailadres Quote
Jannie Hoogeveen Trouwambtenaar Jannie Hoogeveen jannie.hoogeveen@emmen.nl "Van mij als trouwambtenaar geen saaie ceremonie maar een passend, betrokken verhaal. Het betrekken van kinderen tijdens de ceremonie is voor mij belangrijk. Niet alleen het bruidspaar en getuigen tekenen de trouwakte, maar ook de kinderen van het bruidspaar tekenen hun eigen akte. Ik verwoord jullie verhaal met liefde, aandacht en humor."
Marijke Lysen-Droog Trouwambtenaar Marijke Lysen-Droog m.lysen-droog@emmen.nl "Door te trouwen geven jullie aan elkaar en aan de buitenwereld te kennen dat het serieus is tussen jullie, dat jullie voor elkaar gekozen hebben en dat jullie van plan zijn lief en leed te delen. Een gebeurtenis waaraan ik graag een steentje bijdraag met een toespraak. Vooraf geven jullie in een gesprek informatie waarmee ik een toespraak samenstel. Een toespraak waarin jullie jezelf herkennen en waar jullie met veel plezier aan terug denken."
Dorithe Idema-Herder Trouwambtenaar Dorithe Idema-Herder d.idema-herder@emmen.nl "Het huwelijk of geregistreerd partnerschap is één van de mooiste dagen uit jullie leven. Deze dag beleven jullie samen en met jullie dierbaren. Op deze dag worden herinneringen gecreëerd voor later waar jullie met een goed gevoel en met veel plezier aan terug denken.
Ik draag graag bij aan het creëren van een mooie herinnering door een passende ceremonie te laten plaatsvinden. Voorafgaand aan de dag zelf maak ik een afspraak om jullie beter te leren kennen en om jullie verhaal te horen zodat ik een toespraak kan voorbereiden die bij jullie past. Uiteraard mogen jullie zelf de input geven en jullie wensen kenbaar maken. Bijna alles is mogelijk: van een losse ceremonie met (een vleugje) humor tot aan een ceremonie die strak en formeel is. 
Ieder huwelijk of partnerschap heeft iets speciaals. Ik kijk er altijd naar uit om de ceremonie voor te bereiden en neer te zetten naar de wensen van het paar. Het lijkt me dan ontzettend leuk en een eer om jullie huwelijk of partnerschap te mogen sluiten."
Roelinus Reurink Trouwambtenaar Roelinus Reurink r.reurink@emmen.nl "Ik probeer elke dag om het mooiste uit het leven te halen. Een onderdeel daarvan is om een waardevol aandeel te vormen tijdens de huwelijksvoltrekking met een passende toespraak. Een trouwtoespraak waarin jullie jezelf en de gasten zullen herkennen. Geen verhaal over het verleden, maar over de personen die jullie werkelijk zijn."
Jan Suelmann Trouwambtenaar Jan Suelmann j.suelmann@emmen.nl "Ik heb al meer dan duizend huwelijken voltrokken en kom daardoor niet zo snel voor verrassingen te staan. Humor, ongedwongenheid en een persoonlijke noot vind ik heel belangrijk, want het moet een feestdag worden waar het bruidspaar en gasten met plezier en een goed gevoel op terug kijken. Op verzoek kan ik de plechtigheid in het Drents verzorgen."
Saskia Timmermans-Lassche Trouwambtenaar Saskia Timmermans-Lassche s.timmermans-lassche@emmen.nl

"Een van de betekenissen van trouwen is 'het aangaan van een officiële verplichting tussen twee personen om voor elkaar te zorgen.
In mijn ceremonie staan jullie, twee mensen die voor elkaar (gaan) zorgen, centraal tijdens een officieel moment.
Ik vind het een eer dat ik jullie mag trouwen en jullie verhaal mag vertellen. Ik doe dat met veel enthousiasme. Belangrijk daarbij zijn voor mij humor en natuurlijke emotie.
Ik ben Saskia Timmermans, ben getrouwd en heb een gezin met drie opgroeiende kinderen. Ik ben geïnteresseerd in jullie en in jullie verhaal. We gaan samen iets moois maken van deze belangrijke dag waarin jullie de hoofdrol spelen."

Jochem Weggemans j.weggemans@emmen.nl "De ontmoeting, jullie mooie momenten samen en natuurlijk het moment dat jullie hebben besloten om elkaar het ja-woord te gaan geven. Alles kan in het verhaal worden verwerkt. Het is belangrijk dat het een verhaal wordt waarin iedereen jullie herkent en waar iedereen met plezier naar luistert. Een vleugje humor en een ongedwongen sfeer vind ik als trouwambtenaar erg belangrijk tijdens de ceremonie."